Dailylentės namo vidaus ir lauko sienų apdailai

Medinės dailylentės – iš džiovintos medienos gaminamos įvairių profilių ir matmenų lentelės, skirtos pastatų lauko sienų, pastogių, vidaus sienų, lubų dekoratyvinei apdailai. Tokiai paskirčiai mediena buvo pradėta naudoti dar antikos laikais, siekiant šaltas akmenines namų sienas paversti jaukesnėmis, šiltesnėmis. Tačiau net ir šiandien medis yra labai vertinama medžiaga namų apdailai dėl savo savybių – naturalumo, ilgaamžiškumo, galimybės atnaujinti jo paviršių.

ŠVEDIŠKA KOKYBĖ UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ. Dailylenčių kaina prasideda nuo 5,50 eurų/m2, todėl šis produktas yra prieinamas kiekvienam pirkėjui.  Ilgametę patirtį turintis Švedijos gamintojas Lundgren Hyvleri AB dailylentes gamina automatizuotomis medienos apdirbimo įrengimų linijomis, aprūpina tiek Europos, tiek Azijos rinkos klientus. Optimizuotos gamybos pagalba įmonė gamina didelius kiekius produkcijos, todėl gali pasiūlyti švediškos aukštos kokybės produktų už konkurencingą kainą ir Baltijos regiono šalims bei jų vartotojams. Kaip gaminamos lauko ir vidaus dailylentės, galite pamatyti čia.

UAB MEDENIS užsiima tiek mažmenine, tiek didmenine dailylenčių prekyba, pasirūpina pristatymu.

YPATINGAI AUKŠTOS KOKYBĖS MEDIENA.  UAB „MEDENIS“ siūlomos lauko ir vidaus sienų medinės dailylentės – tai natūralus ekologiškas produktas iš itin kokybiškos, netoli poliarinio rato augančios skandinaviškos eglės ir pušies, medienos namo lauko ir sienų, lubų apdailai. Atšiauriame klimate augantys medžiai auga labai negreitai, todėl jo struktūra formuojasi lėtai, suformuodama tankias medienos poras, mažas šakas. Tokia medienos žaliava yra tankesnė, tuo pačiu patvaresnė, ilgaamžiskesnė, atsparesnė aplinkos poveikiui, turi mažesnes šakas ir unikaliai gražią struktūrą. Gaminiai, pagaminti naudojant poliarinio rato juostoje augančių medžių žaliavą, yra patikima investicija renkantis namų apdailos medžiagas, ypač lauko apdailą.

ILGAMETĖS GAMYBOS TRADICIJOS IR AUKŠTI KOKYBĖS REIKALAVIMAI. Pagrindinis mūsų partneris ir dailylenčių gamintojas yra senas gamybos tradicijas turinti Švedijos įmonė Lundgren Hyvleri AB. Ši šeimos valdoma įmonė savo verslą pradėjo 1973 metais ir per daugiau nei 40 metų patirtį ištobulino medienos dailylenčių gamybą, todėl jų gaminamų dailylenčių kokybė yra kiekvieno jų darbuotojo asmeninė atsakomybė ir garbės reikalas.

DIZAINO ELEMENTAS. UAB „MEDENIS“ lauko ir vidaus medinės dailylentės yra įvairių profilių. Jos puikiai tinka tiek tradiciniams, klasikiniams, tiek moderniems namų dizaino sprendimams. Medinės dailylentės sukurs jaukumo pojūtį bet kokiame interjere.

TECHNINIAI MONTAVIMO PRIVALUMAI. Dauguma dailylenčių galuose ir šonuose turi išdrožas, todėl tiek lauko, tiek vidaus dailylentės nesudėtingai montuojamos. Lenteles galima jungti išilgai nepaisant jų išsidėstymo ar ilgių, nelieka jų likučių, taupomos ir tvirtinimo medžiagos.

PAKAVIMAS. Tiek lauko, tiek vidaus dailylentės supakuotos po 6 -10 lentelių į termoplėvelę, kuri apsaugo nuo drėgmės ir mechaninių pažeidimų transportuojant.

LANKSTUMAS. Platus dailylenčių profilių ir išmatavimų pasirinkimas. Užsakant didesnį nei 300 m2 kiekį, gamintojas gali pagaminti profilį pagal kliento pageidavimą.