APDAILOS DAILYLENTĖSDAŽYTOS FASADONAUJIENAsužinoti daugiau
Užsisakykite dailylenčiųpavyzdžius NEMOKAMAISiunčiame į visus LP Express paštomatus LietuvojeKokybiški
skandinaviškos
medienos
dailylenčių
pavyzdžiai
UŽSISAKYTI PAVYZDŽIUS
Mažesnės kainos nariamsMEISTRŲ KLUBASLojalumo programaregistruotis
 • Skandinaviškos medienos gaminiai statybai ir apdailai

  NAUJIENA! Dažytos fasado apdailos dailylentės

  ApdailaiStatybai
 • Užsisakykite dailylenčių pavyzdžius NEMOKAMAI

  Kokybiškus skandinaviškos medienos dailylenčių pavyzdžiai, išsiųsime per 2 darbo dienas.

  Užsisakyti pavyzdžius
 • Pušinės grindlentės

  Skandinaviškas jaukumas Jūsų namuose

  Asortimentas
 • Statybinė konstrukcinė mediena

  Pagrindinių matmenų visada turime sandėlyje, pristatysime per 2 darbo dienas.

  Asortimentas

Prisijunkite prie MEISTRŲ KLUBO ir gaukite specialius pasiūlymus

Prisijunkite prie MEISTRŲ KLUBO ir gaukite specialius pasiūlymus

SKANDINAVIŠKOS MEDIENOS GAMINIAI

Dėl atšiauraus klimato, Skandinavijos šiauriniame regione medžiai auga daug lėčiau nei vidurio Europoje, todėl ten augančių medžių struktūra formuojasi lėtai, brandindama ypač tankias medienos poras, mažas šakas. Tokių medžių žaliava yra tankesnė, patvaresnė, ilgaamžiškesnė, atsparesnė aplinkos poveikiui, turi mažesnes šakas ir unikaliai gražią struktūrą.

KODĖL MES?

PATRAUKLIOS kainos

Ilgalaikiai santykiai su Švedijos tiekėjais suteikė mums galimybes savo klientams tiekti prekes konkurencingomis rinkoje kainomis.

Kokybės garantija

Mūsų parduodamų produktų kokybė yra mūsų partnerių Švedijoje ir mūsų pačių aukščiausias prioritetas.

Tikslus tiekimas

Standartinės produkcijos visada turime sandėlyje, todėl galime klientui pristatyti prekes greitai ir tiksliai sutartu laiku.

Lankstumas

Užsakant didesnius prekės kiekius, taikome nuolaidas, taip pat užsakome prekes pagal specifinius kliento poreikius.

Ilgalaikis bendradarbiavimas

Siekiame  ilgalaikio bendradarbiavimo ne tik su tiekėjais, bet ir klientais. Ilgalaikiams partneriams taikome ypatingas sąlygas.

Patikimi tiekėjai

UAB “MEDENIS” turi patikimus savo parduodamos produkcijos tiekėjus, todėl turi visas galimybes patenkinti savo klientų poreikius.

MEDIENOS APDAILOS GALERIJA

UAB “MEDENIS” – LHM ĮMONIŲ GRUPĖS NARYS

LHM ĮMONIŲ GRUPĖS veiklos pradžią laikome 2003 metus, kuomet kilo idėja statyti rąstinius ir karkasinius namus. Tais metais buvo įkurta UAB “Mirosta”, kuri išsikėlė sau iššūkį gaminti tik aukštos kokybės produktus ir tiekti juos įnoringam Skandinavijos klientui.

Išsikelti tikslai skatino įmonę tobulėti, modernizuotis ir optimizuoti savo veiklą. Siekiant tikslų susidurta su nemažai problemų: viena jų – kokybiškų medienos gaminių ir žaliavos, namų statybai, tiekimas.

Taip 2008 metais savo veiklą pradėjo UAB “MEDENIS”, kurios pagrindinė veikla buvo organizuoti medienos gaminių: lauko ir vidaus dailylenčių, grindlenčių, apvadų, pirkimą ir tiekimą. Šiai dienai UAB “MEDENIS” yra daugelio Lietuvoje veikiančių įmonių, užsiimančių karkasinių, rąstinių, modulinių namų statyba, pagrindinis žaliavos tiekėjas.

Kiek vėliau, stebint kliento poreikius, norus ir siekiant juos patenkinti, buvo įkurtos dar dvi įmonės: UAB “LHM STEP”, gaminanti aukštos kokybės medinius laiptus; ir UAB “LHM INTERIOR”, gaminanti medinius aukštos kokybės baldus.

Šiandien LHM ĮMONIŲ GRUPĖ yra pažangi, aukštas technologijas ir įrengimus taikanti, 7000 m2 gamybos ploto užimanti ir virš 150 LHM bendruomenės narių turinti organizacija, kurios vertybės išliko nepakitusios: gaminti aukštos kokybės produktus.