fbpx

JŪSŲ PATOGUMUI, PASIRŪPINAME PREKIŲ PRISTATYMU

Švediška kokybė už prieinamą kainą

Dailylenčių kaina prasideda nuo 6 eurų/m2, todėl šis produktas yra prieinamas kiekvienam pirkėjui. Ilgametę patirtį turintis Švedijos gamintojas Lundgren Hyvleri AB dailylentes gamina automatizuotomis medienos apdirbimo įrengimų linijomis, aprūpina tiek Europos, tiek Azijos rinkos klientus. Optimizuotos gamybos pagalba įmonė gamina didelius kiekius produkcijos, todėl gali pasiūlyti švediškos aukštos kokybės produktų už konkurencingą kainą ir Baltijos regiono šalims bei jų vartotojams.

Kaip gaminamos lauko ir vidaus dailylentės

PROFILIŲ ĮVAIROVĖ SKIRTINGIEMS FASADO DIZAINAMS

Įvairių profilių dailylentės tinka tiek tradiciniams, klasikiniams, tiek moderniems namų dizaino sprendimams. 

INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI

Užsakant didesnį nei 300 m2 kiekį, gamintojas gali pagaminti profilį pagal kliento pageidavimą.

NESUDĖTINGAS MONTAVIMAS

Dailylentės galuose ir šonuose turi išdrožas – jas galima jungti išilgai nepaisant jų išsidėstymo ar ilgių.

SAUGI PAKUOTĖ TRANSPORTAVIMUI

Dailylentės supakuotos po 6-10 lentelių į termoplėvelę, kuri patikimai apsaugo nuo drėgmės ir pažeidimų transportuojant.

YPATINGAI AUKŠTOS KOKYBĖS SKANDINAVIŠKA MEDIENA

UAB „MEDENIS“ siūlomos fasado ir vidaus sienų medinės dailylentės – tai natūralus produktas iš itin kokybiškos, netoli poliarinio rato augančios skandinaviškos eglės ir pušies, medienos namo lauko ir sienų, lubų apdailai.

Atšiauriame klimate augantys medžiai auga labai negreitai, todėl jo struktūra formuojasi lėtai, suformuodama tankias medienos poras, mažas šakas. Tokia medienos žaliava yra tankesnė, tuo pačiu patvaresnė, ilgaamžiškesnė, atsparesnė aplinkos poveikiui, turi mažesnes šakas ir unikaliai gražią struktūrą. Gaminiai, pagaminti naudojant poliarinio rato juostoje augančių medžių žaliavą, yra patikima investicija renkantis namų apdailos medžiagas, ypač lauko apdailą.